Komunikat prasowy

Klient

Kontakt

4 powody, aby wybrać kameralne osiedle mieszkaniowe

Do niedawna kameralne osiedla mieszkaniowe kojarzone były z utrudnionym dostępem do centrum miasta. Obecnie wygląda to zupełnie inaczej. Bliskość głównych arterii komunikacyjnych, dynamicznie rozwijająca się infrastruktura, a także połączenie energii miasta z przyrodą to niewątpliwie atuty małych osiedli mieszkaniowych. Cieszą się one coraz większym zainteresowaniem kupujących, więc warto sprawdzić dlaczego.

Kameralne osiedla coraz częściej kojarzone są z prestiżem i wysokim standardem wykończenia. Dla wielu ludzi jest to również bezpieczna i cicha przystań, do której można wrócić po całym dniu pracy. Spokój i bezpieczeństwo w pobliżu tętniącej życiem aglomeracji.

1. Bezpieczeństwo i świadomość sąsiedztwa

Kameralne osiedla to przede wszystkim małe skupiska mieszkańców umożliwiające zbudowanie bliższych relacji z sąsiadami. Dzięki temu takie miejsca zachowują familijny, osobisty charakter. Widok znajomych twarzy i miłe, przyjazne otoczenie daje poczucie bezpieczeństwa i sprawia, że jest to doskonałe środowisko dla ludzi pragnących mieszkać z dala od miejskiego zgiełku.

2. Podmiejski klimat i spokojna okolica

Kameralne osiedla usytuowane są zwykle w zaciszu zieleni, w bezpośrednim sąsiedztwie licznych szklaków rowerowych, pieszych i komunikacyjnych, odpowiednich dla zdrowia i aktywnego wypoczynku. Otoczenie przyrody, dostęp do obiektów handlowych, przychodni, szkół i przedszkoli, a także dobre połączenie do centrum miasta to niewątpliwie zaleta, szczególnie dla rodzin z dziećmi oraz osób lubiących spędzać czas wolny w ruchu.

3. Nowoczesna architektura

Dużym autem miniosiedli są zastosowane w nich nowatorskie rozwiązania, takie jak rozświetlone i przestronne wnętrza, a także wysoka jakość wykończenia zarówno mieszkań, jak i części wspólnych. Starannie dopracowana przestrzeń wokół budynku, a także elegancki bruk odpowiednio połączony z zielenią tworzy niepowtarzalny klimat takich miejsc. Ponadto cechuje je niewielka kubatura, a niekiedy również niebanalna fasada budynku, duże balkony, tarasy, wysokie okna i niska zabudowa.

4. Rekreacja i bliskość natury

Bliskość lasu, ścieżek i szlaków rowerowych, przyjemne sąsiedztwo, a równocześnie malownicze widoki nadają osiedlu rodzinny i przytulny klimat. – Takich okolic chętnie poszukują młode rodziny z dziećmi, którym zależy na znalezieniu stałego lokum. Willa One spełnia wszystkie te wymogi. Podmiejski klimat z równoczesnym dostępem do wszystkich atutów miasta, spokojna, bezpieczna okolica, innowacyjne budownictwo, to miejsce
dla ludzi, którzy cenią sobie wygodę i ciszę, a także stawiają na aktywny wypoczynek
komentuje Małgorzata Ostrowska, członek zarządu oraz dyrektor pionu marketingu i sprzedaży w J.W. Construction Holding S.A.

Willa One to elegancki dom zatopiony w zieleni i zlokalizowany przy ulicy Marcina z Wrocimowic, na warszawskim Tarchominie. Budynek składa się z 21 mieszkań, dwu i trzypokojowych o powierzchni od 43 mkw. do 53 mkw. oraz garażu podziemnego. Osiedle jest dobrze skomunikowane z resztą miasta.

Niedaleko znajduje się linia tramwajowa, bogato rozwinięta infrastruktura ze sklepami i niezbędnymi punktami usługowymi, a także liczne placówki edukacyjne (szkoły, przedszkola) oraz kościół. Ponadto nieopodal dostępne są różne atrakcje kulturalno-rozrywkowe, jak teatr, kino, baseny kąpielowe czy tor kartingowy. Bliskość natury, dwa kroki nad Wisłę i fantastyczne tereny do aktywnego wypoczynku nadają osiedlu wyjątkowy charakter. 

J.W. Construction Holding S.A. – jeden z największych polskich deweloperów mieszkaniowych, notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych od 2007 r.  Obecny w Warszawie, Katowicach, Łodzi, Gdyni i Poznaniu, a także za granicą. Lider na stołecznym rynku mieszkaniowym, gdzie prowadzi działalność od 1993 r. Laureat wielu nagród i wyróżnień  (m. in. Deweloper Roku 2015, QI order - zarządzanie najwyższej jakości, Laur Konsumenta, Top Marka 2011, Polski Herkules 2011), zwycięzca opracowanego przez Eurobuild CEE rankingu największych deweloperów w Europie Środkowej i Wschodniej. Generalny wykonawca większości własnych inwestycji. Aktywny także na rynku nieruchomości komercyjnych i luksusowych, m.in. jako właściciel i operator sieci Hoteli 500, Czarny Potok Resort&Spa, Hotel Dana oraz inwestor realizujący projekty biurowe i handlowe.

drukuj