Komunikat prasowy

Klient

Kontakt

Dobiegła końca budowa inwestycji Willa One

Już 11 lutego – w Dzień Otwarty będzie można zobaczyć efekty pracy i zapoznać się z ofertą.

Podczas Dnia Otwartego przedstawiciele J.W. Construction doradzą w wyborze mieszkania i pomogą w podjęciu decyzji. Będzie również możliwość bezpośredniej wizytacji wybranego lokalu. A dla tych, którzy zdecydują się na zakup, czeka niespodzianka – voucher o wartości 10 000 zł na wykończenie mieszkania!

Willa One usytuowana jest w przyjaznej, pełnej zieleni okolicy – na warszawskim Tarchominie, będącym częścią Białołęki – jednej z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic stolicy. To elegancki, kameralny dom w nowatorskim stylu, wyróżniający się licznymi przeszkleniami oraz dużymi, wygodnymi balkonami. W budynku znajdują się trzy kondygnacje naziemne, na których jest 21 mieszkań o powierzchni od 40 mkw. do 53 mkw., a także garaż podziemny, wyposażony w 18 miejsc postojowych. Jest to z pewnością odpowiednie miejsce dla ludzi aktywnych, młodych rodzin, które cenią sobie bliskość natury.

ONE-1.jpg

Udogodnienia

Dla najmłodszych mieszkańców powstanie plac zabaw, a dla osób niepełnosprawnych niezbędne udogodnienia, takie jak podjazd, winda obsługująca trzy kondygnacje nadziemne i garaż. Ponadto dojście do budynku zakończone jest obniżeniem krawężnika dla umożliwienia wjazdu wózkiem inwalidzkim. Willa One posiada bogatą infrastrukturę. W pobliżu osiedla znajdują się szkoły, przedszkola, żłobki, banki, restauracje, a także liczne ścieżki rowerowe. W bliskim zasięgu znajduje się również Zalew Zegrzyński, a także okolice Narwi czy Bugu z pięknymi, leśnymi terenami.

Dzień Otwarty

Gdzie?: ul. Marcina z Wrocimowic 12

Kiedy?: 11 lutego 2017 roku  (sobota), w godz.: 1100-1600

Więcej informacji na stronie: http://jwc.pl/inwestycja/willa-one

Regulamin promocji „Zgarnij Voucher”: http://jwc.pl/i/fmfiles/one/regulamin.pdf 

J.W. Construction Holding S.A. – jeden z największych polskich deweloperów mieszkaniowych, notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych od 2007 r. Obecny w Warszawie, Katowicach, Łodzi, Gdyni i Poznaniu, a także za granicą. Lider na stołecznym rynku mieszkaniowym, gdzie prowadzi działalność od 1993 r. Laureat wielu nagród i wyróżnień  (m.in. Deweloper Roku 2015, QI order - zarządzanie najwyższej jakości, Laur Konsumenta, Top Marka 2011, Polski Herkules 2011), zwycięzca opracowanego przez Eurobuild CEE rankingu największych deweloperów w Europie Środkowej i Wschodniej. Generalny wykonawca większości własnych inwestycji. Aktywny także na rynku nieruchomości komercyjnych i luksusowych, m.in. jako właściciel i operator sieci Hoteli 500, Czarny Potok Resort&Spa, Hotel Dana oraz inwestor realizujący projekty biurowe i handlowe.

drukuj