Komunikat prasowy

Klient

Kontakt

Zostań ambasadorem - wystartowały poszukiwania Ambasadorów Grupy GPEC

Grupa GPEC rusza z kolejną inicjatywą dedykowaną pomorskim studentom kierunków technicznych. Po zakończeniu naboru do programu stażowego oraz uruchomieniu II edycji programu stypendialnego, rusza AMBASADOR Grupy GPEC. Jesteś studentem i lubisz nowe wyzwania? Zgłoś się!

Grupa GPEC powoła co najmniej dwóch ambasadorów na uczelniach wyższych w Trójmieście. Będą oni łącznikiem pomiędzy światem biznesu, a społecznością akademicką. To szczególnie istotne, bo przedsiębiorstwo prowadzi od lat z sukcesami współpracę z Politechniką Gdańską oraz poszukuje wspólnych projektów dla przyszłych inżynierów.

- Szukamy ludzi ciekawych świata, zaangażowanych, z iskrą w oku. – wyjaśnia Grzegorz Blachowski, kierownik działu PR Grupy GPEC. - Rola ambasadora daje możliwość współpracy z doświadczonymi menedżerami, zmierzenia się z odpowiedzialnymi zadaniami, naukę z zarządzania projektami. To także szansa na odnalezienie się w nowej roli wśród kolegów i koleżanek z uczelni.

Ambasadorami mogą zostać studenci II, III lub IV roku studiów dziennych. Zgłaszać swoje kandydatury można do 30.06.2018 r, a wybór nastąpi we wrześniu br. tak, aby pozyskane osoby mogły rozpocząć działania od początku nowego roku akademickiego. Ambasadorowie będą wybierani na okres jednego roku, a za współpracę będą miesięcznie wynagradzani finansowo.

Młodzi reprezentanci Grupy GPEC będą mieli szansę stać się liderami opinii. To oni będą aktywizować swoich kolegów i koleżanki oraz przekonywać ich do udziału w inicjatywach organizowanych przez Grupę GPEC – Ambasador jest o wiele bardziej przekonujący niż plakat czy ulotka. Sam jest studentem i dobrze zna potrzeby tej grupy, dlatego często przychodzi do nas ze świetnymi pomysłami, adekwatnymi do oczekiwań i potrzeb młodych ludzi – komentuje Grzegorz Blachowski.

Aby wziąć udział w konkursie, należy przesłać do firmy swoje CV oraz prezentację na wskazany przez Grupę GPEC temat: Jakie działania chciałbyś zrealizować, aby promować Grupę GPEC w swojej społeczności akademickiej, na adres pg@gpec.pl

Zgłaszać się można do 30.06.2018 r.

Grupa GPEC

Lider branży ciepłowniczej, jeden z kluczowych inwestorów na Pomorzu. Nieustannie poszerza swoją działalność o kolejne obszary, wykraczając poza produkcję i dystrybucję ciepła. Stale poszukuje i wdraża nowe rozwiązania w dziedzinach takich jak Facility Management, SMART czy ESCO. Misją Grupy jest dostarczanie kompleksowych usług, budowanie świadomości odbiorców oraz wdrażanie innowacji technologicznych. Dzięki 50-letniemu doświadczeniu na rynku, zaangażowanym pracownikom i odważnemu modelowi zarządzania, Grupa GPEC tworzy nowatorskie rozwiązania w odpowiedzi na potrzeby klientów i zmieniającej się rzeczywistości.

drukuj