Komunikat prasowy

Klient

Kontakt

Chłodna wiosna? Chłodne letnie noce? Pomoże usługa Temperatura+

Grupa GPEC stawia sobie za cel zapewnienie ciepła mieszkańcom przez cały rok. Aby ułatwić to także w okresach przejściowych, oferuje usługę Temperatura+, inteligentny system automatyki pogodowej, który uruchomi ogrzewanie wtedy gdy to konieczne.

Wiosną i jesienią, pomimo ciepłych dni, zdarzają się chłodne noce. Sposobem na ciepło przez cały rok jest usługa Temperatura+. W ramach niej inteligentny system automatyki pogodowej przez cały rok kontroluje moc ogrzewania w budynkach. Usługa gwarantuje dostawę ciepła za każdym razem, gdy jest ono potrzebne.

Same plusy

Wybór usługi oznacza szereg korzyści:

  • Nie trzeba pamiętać o corocznym obowiązku zgłaszania włączenia lub wyłączenia ogrzewania. TEMPERATURA+ samoczynnie uruchamia dostawę ciepła zawsze wtedy, gdy temperatura na zewnątrz spadnie poniżej określonego wcześniej progu.
  • Automatycznie włączane ogrzewanie w budynku pozwala uniknąć jego wychłodzenia, a co za tym idzie chroni konstrukcję przed rozwojem mikroorganizmów działających na nią niszcząco. Oznacza to rzadsze i mniej kosztowne remonty oraz bezpieczeństwo i komfort dla mieszkańców.
  • Zapewnienie lokatorom odpowiedniej temperatury w mieszkaniach jest kluczowe nie tylko zimą, ale też w okresach przejściowych, gdy istnieje zwiększone ryzyko infekcji sezonowych.

Promocja!

  • bezpłatna aktywacja
  • odwodnienie i napełnienie instalacji wewnętrznej
  • trzykrotna, darmowa zmiana ustawień temperatury na węźle cieplnym w roku

Pierwszych 30 osób, które uruchomi usługę, otrzyma darmowe stojaki na rowery przeznaczone dla mieszkańców budynku. Jest to kolejna inicjatywa Grupy GPEC w kierunku promocji sportu i zdrowego stylu życia.

Jak uruchomić usługę?

Usługa jest dostępna dla klientów Grupy GPEC. Przed uruchomieniem eksperci Grupy GPEC zweryfikują warunki techniczne i ustalą optymalną temperaturę uruchomienia systemu.

Mieszkańcy o możliwość skorzystania z ciepła przez cały rok powinni zapytać swojego administratora lub zarządcę. Osoby, które opiekują się budynkiem i chciałyby skorzystać z usługi Temperatura+ mogą skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Grupy GPEC pod numerem 58 52 43 580 lub wypełnić formularz na stronie www.grupagpec.pl.

Regulamin promocji oraz więcej informacji jest dostępne na www.grupagpec.pl

Grupa GPEC

Lider branży ciepłowniczej, jeden z kluczowych inwestorów na Pomorzu. Nieustannie poszerza swoją działalność o kolejne obszary, wykraczając poza produkcję i dystrybucję ciepła. Stale poszukuje i wdraża nowe rozwiązania w dziedzinach takich jak Facility Management, SMART czy ESCO. Misją Grupy jest dostarczanie kompleksowych usług, budowanie świadomości odbiorców oraz wdrażanie innowacji technologicznych. Dzięki 50-letniemu doświadczeniu na rynku, zaangażowanym pracownikom i odważnemu modelowi zarządzania, Grupa GPEC tworzy nowatorskie rozwiązania w odpowiedzi na potrzeby klientów i zmieniającej się rzeczywistości.

drukuj