Komunikat prasowy

Klient

Kontakt

Zgłoś swój innowacyjny projekt do „Laboratorium Innowacji” Grupy GPEC!

Wymyśliłeś i zrealizowałeś projekt, dzięki któremu rozwija się polski sektor energetyczny? Pracujesz w innowacyjnej firmie lub instytucji, która tworzy nowoczesne rozwiązania dla branży? Konkurs „Laboratorium Innowacji” jest dla Ciebie. Nie wahaj się – zaprezentuj swój pomysł uczestnikom VI. Ogólnopolskiego Szczytu Energetycznego GDAŃSK 2018.

Czym jest „Laboratorium Innowacji”

To unikalna platforma zainicjowana przez Grupę GPEC, która służy wymianie doświadczeń pomiędzy polskimi firmami, instytucjami oraz naukowcami tworzącymi innowacyjne rozwiązania dla branży energetycznej. 

- Już po raz trzeci zainicjujemy spotkanie biznesu i nauki, tak istotne dla naszej branży. Polacy tworzą fantastyczne rozwiązania, które budują przewagę konkurencyjną i przyczyniają się do rozwoju z sektora energetycznego – mówi Grzegorz Blachowski, kierownik działu PR Grupy GPEC.

Jak wziąć udział w projekcie?

  1. Jesteś naukowcem, przedstawicielem firmy energetycznej albo instytucji naukowej? Ty sam lub organizacja, w której pracujesz, zrealizowała innowacyjny projekt z zakresu energetyki?

 Jeśli tak:

  1. Pobierz i wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie osegdansk.pl.
  2. Do 30 marca 2018 r. wyślij formularz z opisem wraz z prezentacją na adres info@ecb.biz.pl.
  3. Do 6 kwietnia 2018 r. Komisja Konkursowa skontaktuje się z uczestnikami, którzy zakwalifikują się do „Laboratorium Innowacji” i przekaże im szczegóły odnośnie dalszego etapu konkursu. Przy wyborze prac Komisja weźmie pod uwagę m.in. poziom innowacyjności projektu oraz jego znaczenie dla branży energetycznej.
  4. Zaprezentuj projekt na VI. Ogólnopolskim Szczycie Energetycznym GDAŃSK 2018, najważniejszym spotkaniu przedstawicieli branży energetycznej w Polsce, który odbędzie się 16-17 kwietnia br. w Europejskim Centrum Solidarności.
  5. Zostań wyróżniony. Najlepsze projekty zdobędą nominację do nagrody „Fale Innowacji” , wręczaną podczas uroczystej Gali Bursztynów Ogólnopolskiego Szczytu Energetycznego GDAŃSK 2018. 

Szczegółowe informacje na temat III edycji Konkursu możesz znaleźć na www.osegdansk.pl.

Grupa GPEC

Lider branży ciepłowniczej na Pomorzu. Główną działalnością firmy, która istnieje na rynku już ponad 50 lat, jest dystrybucja i wytwarzanie ciepła. Jako nowoczesne przedsiębiorstwo, GPEC podejmuje też jednak szereg działań w obszarach wykraczających poza sektor energetyczny. Aktywnie działa i rozwija działalność w obszarze Facility Management, Smart City oraz ESCO. Firma znajduje się w pierwszej dziesiątce największych inwestorów na Pomorzu.

drukuj