Komunikat prasowy

Klient

Kontakt

Nowy dyrektor handlowy Arval Polska

W kwietniu br. Paweł Racis objął stanowisko dyrektora handlowego Arval Polska. Będzie odpowiedzialny m.in. za rozwój produktów oraz zarządzanie działem handlowym.

Paweł Racis zaczynał swoją karierę jako przedstawiciel handlowy, gdzie zdobywał kolejne awanse w strukturach działu handlowego UPS. Przez ostatnie dziewięć lat był członkiem Krajowej Rady Dyrektorów UPS Polska, pełniąc odpowiednio role dyrektora ds. współpracy z przedstawicielstwami i dyrektora handlowego. Zajmował się m.in. rozwojem struktur sprzedaży, budżetowaniem oraz szkoleniem terenowych menedżerów sprzedaży.

– Kierowanie działem handlowym Arval Polska, wicelidera na polskim rynku FSL, z pewnością będzie dla mnie dużym wyzwaniem. Jestem przekonany, że dzięki zdobytym dotychczas doświadczeniom oraz wiedzy uda mi się wesprzeć rozwój firmy – mówi Paweł Racis, dyrektor handlowy Arval Polska.

– Bardzo się cieszę, mogąc powitać Pawła w moim zespole. Liczę, że doświadczenie Pawła w zarzadzaniu dużymi strukturami sprzedaży w segmencie B2B pozwoli na dalszy dynamiczny rozwój naszej floty, rozwój kompetencji osób zatrudnionych w dziale sprzedaży i zapewnienie najwyższej satysfakcji klientów z poziomu obsługi. Branża logistyczna jak i Zarządzanie Flotą mają wiele analogii pod względem profilu klientów, procesu sprzedaży i obsługi – zarówno zapewnienie ciągłości dostaw jak i zapewnienie mobilności dla pracowników, są kluczowe dla klienta biznesowego – mówi Grzegorz Szymański, dyrektor generalny Arval Polska.

Paweł Racis jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego, Politechniki Warszawskiej oraz studiów podyplomowych MBA organizowanych przez Instytut Nauk Ekonomicznych PAN wspólnie z Wiedeńskim Instytutem Badań Ekonomicznych. Ma wieloletnie doświadczenie biznesowe zdobyte w firmie UPS – globalnym liderze rynku logistycznego.

O firmie Arval :

Firma założona w 1989 roku będąca pełną własnością BNP Paribas, specjalizująca się w długoterminowym wynajmie pojazdów. Arval oferuje klientom – międzynarodowym korporacjom, małym i średnim przedsiębiorstwom – szyte na miarę rozwiązania optymalizujące mobilność pracowników oraz eliminujące ryzyka związane z zarządzaniem flotą pojazdów. Doradztwo eksperckie oraz wysoka jakość usług, które lezą u fundamentów działalności spółki dostępne są w 28 krajach, gdzie w sumie zatrudnionych jest 5.500 pracowników. Całkowita flota Arval na świecie wynosi obecnie 949.000 pojazdów (dane na grudzień 2015). Arval jest założycielem i członkiem konsorcjum Element-Arval Global Alliance , najdłuższej trwającym jak do tej pory porozumieniem w branży i będącym leaderem w wynajmie długoterminowym z 3 milionową flotą w prawie 50 krajach. W grupie BNP Paribas, Arval należy do pionu Bankowości Detalicznej.
W Polsce Arval istnieje od 1999 roku i obecnie zarządza flotą ponad 17.000 samochodów.

www.arval.com

www.arval.pl


BNP Paribas - informacje

Grupa BNP Paribas jest obecna w 75 krajach zatrudniając ponad 185.000 pracowników, z czego 145.000 w samej Europie. Zajmuje wysoką pozycję w dwóch kluczowych liniach biznesowych: Bankowość i Usługi Detaliczne oraz Bankowość Korporacyjna i Instytucjonalna. W Europie grupa jest liderem pożyczek dla osób fizycznych na 4 rynkach: w Belgii, Francji Włoszech i Luksemburgu. Grupa BNP Paribas rozwija także model zintegrowanej bankowości detalicznej w krajach śródziemnomorskich, w Turcji, w Europie Wschodniej i w zachodniej części Stanów Zjednoczonych. W kategorii Bankowości Korporacyjnej i Instytucjonalnej oraz Międzynarodowych Usług Finansowych, BNP Paribas cieszy się także najwyższymi pozycjami w Europie oraz silną pozycją w obu Amerykach i solidnym, szybko wzrastającym biznesem w regionie Azji i Pacyfiku.

www.bnpparibas.com

drukuj