Komunikat prasowy

Klient

Kontakt

Arval przekroczył milion samochodów wynajmowanych na całym świecie

Arval, spółka zależna BNP Paribas oferująca wynajem długoterminowy pojazdów w 28 krajach, przekroczyła symboliczną barierę miliona aut.

Na koniec 2015 roku, całkowita liczba samochodów finansowanych przez Arval wyniosła 949 000, włączając w to spółkę GE Fleet Services, przejętą przez Arval w listopadzie 2015 roku.

Obecnie Arval wynajmuje milion pojazdów swoim Klientom – poczynając od dużych, międzynarodowych korporacji, a kończąc na małych i średnich firmach oraz indywidualnych przedsiębiorcach.

Każdego dnia ponad 6 000 pracowników zapewnia fachowe doradztwo oraz dba o najwyższy poziom świadczenia usług tak, aby jak najlepiej zatroszczyć się o Klientów, Użytkowników oraz wynajmowane samochody.

Jestem bardzo dumny z tego sukcesu, który był możliwy dzięki wysiłkowi naszych pracowników we wszystkich krajach, w których działamy. Chciałbym im serdecznie pogratulować, a równocześnie bardzo podziękować. Jednak dla nas wszystkich jeszcze ważniejsza niż to osiągniecie pozostaje determinacja oferowania naszym Klientom najlepszych w swojej klasie usług, w oparciu o pracę zaangażowanego, profesjonalnego zespołu i najnowsze innowacyjne technologie – oświadczył Philippe Bismut, Arval CEO.

Jesteśmy firmą o globalnym zasięgu. Przy takiej skali działalności i doświadczeniu możemy zaoferować naszym Klientom naprawdę korzystne rozwiązania, doskonale dopasowane do ich potrzeb. Dzięki temu także w Polsce notujemy stały wzrost liczby samochodów, którymi zarządzamy – aktualnie posiadamy ich już ponad 19 000 – dodaje Grzegorz Szymański, Dyrektor Generalny i Prezes Zarządu Arval Polska.

O firmie Arval :

Firma założona w 1989 roku będąca pełną własnością BNP Paribas, specjalizująca się w długoterminowym wynajmie pojazdów. Arval oferuje klientom – międzynarodowym korporacjom, małym i średnim przedsiębiorstwom – szyte na miarę rozwiązania optymalizujące mobilność pracowników oraz eliminujące ryzyka związane z zarządzaniem flotą pojazdów. Doradztwo eksperckie oraz wysoka jakość usług, które lezą u fundamentów działalności spółki dostępne są w 28 krajach, gdzie w sumie zatrudnionych jest 5.500 pracowników. Całkowita flota Arval na świecie wynosi obecnie 949.000 pojazdów (dane na grudzień 2015). Arval jest założycielem i członkiem konsorcjum Element-Arval Global Alliance , najdłuższej trwającym jak do tej pory porozumieniem w branży i będącym leaderem w wynajmie długoterminowym z 3 milionową flotą w prawie 50 krajach. W grupie BNP Paribas, Arval należy do pionu Bankowości Detalicznej.
W Polsce Arval istnieje od 1999 roku i obecnie zarządza flotą ponad 17.000 samochodów.

www.arval.com

www.arval.pl


BNP Paribas - informacje

Grupa BNP Paribas jest obecna w 75 krajach zatrudniając ponad 185.000 pracowników, z czego 145.000 w samej Europie. Zajmuje wysoką pozycję w dwóch kluczowych liniach biznesowych: Bankowość i Usługi Detaliczne oraz Bankowość Korporacyjna i Instytucjonalna. W Europie grupa jest liderem pożyczek dla osób fizycznych na 4 rynkach: w Belgii, Francji Włoszech i Luksemburgu. Grupa BNP Paribas rozwija także model zintegrowanej bankowości detalicznej w krajach śródziemnomorskich, w Turcji, w Europie Wschodniej i w zachodniej części Stanów Zjednoczonych. W kategorii Bankowości Korporacyjnej i Instytucjonalnej oraz Międzynarodowych Usług Finansowych, BNP Paribas cieszy się także najwyższymi pozycjami w Europie oraz silną pozycją w obu Amerykach i solidnym, szybko wzrastającym biznesem w regionie Azji i Pacyfiku.

www.bnpparibas.com

drukuj