Komunikat prasowy

Klient

Kontakt

Samochód za celne uderzenie? Tylko na turnieju ARVAL GOLF RALLY 2016!

Przed nami 11 edycja ARVAL GOLF RALLY - święto miłośników golfa i motoryzacji

11 czerwca 2016 roku na jednym z najpiękniejszych polskich pól golfowych firma Arval gościć będzie przedstawicieli świata biznesu, polityki, sportu i show-businessu. Arval Golf Rally to wielokrotny zdobywca tytułu Turnieju Roku przyznawanego w konkursie Polishgolf Awards. Firma ARVAL jest natomiast zdobywcą nagrody w kategorii Mecenas Golfa.

Jak zwykle największe emocje budzi konkurs Hole in one (trafienie do dołka jednym uderzeniem), w którym nagrodą jest najnowszy model Audi A4. Atrakcyjne nagrody ufundowali wszyscy Partnerzy ARVAL GOLF RALLY, czyli: FORD, Bank BGŻ BNP Paribas Personal Finance, Krotoski – Cichy,  Toyota Żerań, Lexus Żerań, Akzo Nobel, Kia, Pol Assistance, 99Rent, Jaguar Land Rover Polska.

W tegorocznym Arval Golf Rally zaproszeni golfiści posiadający zieloną kartę rywalizować będą w formacie Texas Scramble i w przyjaznej atmosferze powalczą w kilku kategoriach m.in. „longest drive”, „closest to the pin”.

Osoby, które chcą spróbować gry w golfa i poznać jej zasady, zaproszone są do udziału w Akademii Golfa i zabaw golfowych pod okiem trenerów w piknikowej atmosferze. Mnóstwo atrakcji przygotowano także dla dzieci, tak, aby ten dzień był świętem dla wszystkich zaproszonych gości i ich osób towarzyszących.

Kliknij, by zobaczyć First Warsaw Golf & Country Club, gdzie odbędzie się Arval Golf Rally.   

Zobacz relację z ubiegłorocznej edycji Arval Golf Rally 2015

About Arval :

Firma założona w 1989 roku będąca pełną własnością BNP Paribas, specjalizująca się w długoterminowym wynajmie pojazdów. Arval oferuje klientom – międzynarodowym korporacjom, małym i średnim przedsiębiorstwom – szyte na miarę rozwiązania optymalizujące mobilność pracowników oraz eliminujące ryzyka związane z zarządzaniem flotą pojazdów. Doradztwo eksperckie oraz wysoka jakość usług, które lezą u fundamentów działalności spółki dostępne są w 28 krajach, gdzie w sumie zatrudnionych jest 5.500 pracowników. Całkowita flota Arval na świecie wynosi obecnie 949.000 pojazdów (dane na grudzień 2015). Arval jest założycielem i członkiem konsorcjum Element-Arval Global Alliance , najdłuższej trwającym jak do tej pory porozumieniem w branży i będącym leaderem w wynajmie długoterminowym z 3 milionową flotą w prawie 50 krajach. W grupie BNP Paribas, Arval należy do pionu Bankowości Detalicznej.
W Polsce Arval istnieje od 1999 roku i obecnie zarządza flotą ponad 17.000 samochodów.

www.arval.com
www.arval.pl


About BNP Paribas:

Grupa BNP Paribas jest obecna w 75 krajach zatrudniając ponad 185.000 pracowników, z czego 145.000 w samej Europie. Zajmuje wysoką pozycję w dwóch kluczowych liniach biznesowych: Bankowość i Usługi Detaliczne oraz Bankowość Korporacyjna i Instytucjonalna. W Europie grupa jest liderem pożyczek dla osób fizycznych na 4 rynkach: w Belgii, Francji Włoszech i Luksemburgu. Grupa BNP Paribas rozwija także model zintegrowanej bankowości detalicznej w krajach śródziemnomorskich, w Turcji, w Europie Wschodniej i w zachodniej części Stanów Zjednoczonych. W kategorii Bankowości Korporacyjnej i Instytucjonalnej oraz Międzynarodowych Usług Finansowych, BNP Paribas cieszy się także najwyższymi pozycjami w Europie oraz silną pozycją w obu Amerykach i solidnym, szybko wzrastającym biznesem w regionie Azji i Pacyfiku.

www.bnpparibas.com

drukuj