Komunikat prasowy

Nowy wiceprezes zarządu w spółce Engave

Z  dniem 1 sierpnia br. Rafał Wójcik objął stanowisko wiceprezesa zarządu w spółce Engave

Rafał Wójcik dołączył do Engave w 2015 roku. Swoją karierę w firmie Engave rozpoczął od stanowiska team leadera zespołu sprzedażowego w sektorze public, następnie awansował na stanowisko dyrektora Działu Wdrożeń i Logistyki. Od 1 sierpnia 2017 objął stanowisko członka zarządu. Rafał Wójcik odpowiedzialny będzie za pion handlowy oraz wdrożeniowo – logistyczny. Obecnie, w nowych strukturach zarządu spółki Engave znajdują się  trzy osoby: Iwo Dominik Żochowski, prezes zarządu, Adrianna Kilińska, wiceprezes zarządu i Rafał Wójcik, wiceprezes zarządu. 

Rafał Wójcik, ekonomista z wykształcenia, ekspert w zakresie zarządzania strategicznego. Negocjator międzynarodowy. Absolwent studiów MBA. Specjalista w doradztwie strategicznym, handlowym i finansowym. Ekspert optymalizacji procesów i kosztów. W swojej karierze budował i prowadził zespoły handlowe. Jest współautorem wielu opracowań strategicznych i programów rozwoju, w tym programów rewitalizacji, strategii marketingowych oraz finansowych. Człowiek posiadający duże doświadczenie w restrukturyzacji przedsiębiorstw. Lider, dzielący się wiedzą oraz potrafiący stawiać nowe wyzwania

O Engave

Engave dostarcza kompleksowe rozwiązania z dziedziny bezpieczeństwa, przechowywania danych oraz wirtualizacji, optymalizując koszty obsługi IT dla swoich klientów. Oferta firmy składa się z precyzyjnie wybranych, unikatowych technologii pochodzących od skrupulatnie dobranych dostawców oraz opracowanych przez własny dział badań i rozwoju.

Engave oferuje kompleksową obsługę: proponuje, prezentuje, testuje, wdraża i serwisuje rozwiązania. Jako jedyna w Polsce firma posiada w pełni wyposażone laboratorium rozwiązań infrastrukturalnych Engave Performance Lab.

drukuj