Komunikat prasowy

Polska firma z międzynarodowym tytułem? Twój głos o tym zdecyduje!

Jeszcze tylko przez 9 dni, do 1 marca br., można pomóc firmie Engave zdobyć nagrodę internetowej publiczności. W ramach międzynarodowego konkursu European Business Awards, Engave walczy o tytuł „National Public Champion”. Nie czekaj,  każdy głos ma znaczenie!

Dziękujemy za każdy głos oddany do tej pory na Engave. Na własnym przykładzie staramy się udowadniać za granicą, że polskie firmy to sprawdzeni i profesjonalni partnerzy w biznesie. Jesteśmy dumni z naszej pracy i mam nadzieję, że internauci to docenią – mówi Dominik Żochowski, prezes Engave.

Jak można zagłosować?

Przypominamy, że Głosowanie trwa do 1 marca br. do godz. 17.00.

European Business Awards to ważny, niezależny, międzynarodowy konkurs. Jego celem jest nagradzanie i promowanie innowacyjności w europejskim biznesie. EBA cieszy się dużym prestiżem i wpływa na rozpoznawalność marek inspirując firmy do dalszego rozwoju.

O Engave

Engave dostarcza kompleksowe rozwiązania z dziedziny bezpieczeństwa, przechowywania danych oraz wirtualizacji, optymalizując koszty obsługi IT dla swoich klientów. Oferta firmy składa się z precyzyjnie wybranych, unikatowych technologii pochodzących od skrupulatnie dobranych dostawców oraz opracowanych przez własny dział badań i rozwoju.

Engave oferuje kompleksową obsługę: proponuje, prezentuje, testuje, wdraża i serwisuje rozwiązania. Jako jedyna w Polsce firma posiada w pełni wyposażone laboratorium rozwiązań infrastrukturalnych Engave Performance Lab.

drukuj