Komunikaty prasowe

Klient

Kontakt

Oświadczenie ws. ataków na prof. Bogdana Chazana

Szanowni Państwo, w załączniku przesyłamy treść oświadczenia w sprawie nasilających się ataków na prof. Bogdana Chazana.  ...

Więcej

Briefing prasowy w sprawie Obywatelskiej Inicjatywy Ustawodawczej „Stop aborcji”

Fundacja Ordo Iuris przygotowała projekt ustawy zmieniającej kluczowe zapisy obecnie obowiązującej, uznawanej za kompromisową, ustawy o ochronie życia ludzkiego. Komitet Obywatelskiej Inicjatywy Ustawodawczej „Stop Aborcji” uzyskał poparcie pod nim niemal pół miliona Polaków. ...

Więcej

Relacja z briefingu prasowego w sprawie Komitetu „Stop Aborcji”

Obywatelski projekt ustawy „Stop Aborcji" został skierowany do prac sejmowych, a we wrześniu zostanie poddany pierwszemu czytaniu. Każdy dzień zwłoki w przyjęciu ustawy oznacza trzy kolejne ofiary aborcji w Polsce.

Więcej

Zamiast oferty aborcyjnej – program pomocy dla rodzin

Projekt ustawy Obywatelskiej Inicjatywy Ustawodawczej „Stop Aborcji”  zobowiązuje organy administracji rządowej oraz samorządu terytorialnego do zapewnienia pomocy materialnej i opieki rodzinom, które wychowują dzieci dotknięte ciężkim upośledzeniem albo chorobą zagrażającą ich życiu, jak również dzieci poczęte w okolicznościach uzasadniających podejrzenie popełnienia przestępstwa.

Więcej

Tysiące osób na Marszach dla Życia i Rodziny

W niedzielę 15 maja ulicami szeregu polskich miast przeszły wielotysięczne, radosne i kolorowe Marsze dla Życia i Rodziny. Ich uczestnicy idący pod hasłem „Każde życie jest bezcenne!”, przypominali o wartości każdego ludzkiego życia od chwili poczęcia, a także o rodzinie jako dobru, o które należy dbać w sposób szczególny.

Więcej

Zaproszenie na briefing podczas Marszu dla Życia i Rodziny

Już jutro, w niedzielę 15 maja ulicami wielu polskich miast pod wspólnym hasłem „Każde życie jest bezcenne” przejdą Marsze dla Życia i Rodziny.

Więcej

Cała Polska maszeruje dla życia i rodziny

Ta niedziela będzie należała do rodzin. 15 maja ulicami polskich miast przejdą Marsze dla Życia i Rodziny. W tym roku pod wspólnym hasłem „Każde życie jest bezcenne”. Marsze są organizowane w 140 miastach!

Więcej