Komunikat prasowy

Klient

Kontakt

Jannik Haargaard nowym Prezydentem Zyxel Europe

Firma Zyxel Communications ogłosiła, że stanowisko Prezydenta europejskiej części firmy objął Jannik Haargaard. Zastąpił Lee Marsdena, który po 12 latach rozstał się z firmą.

Jannik Haargaard związany jest z firmą Zyxel od ponad 11 lat. Do tej pory piastował wiele stanowisk w różnych częściach Europy, kierując m.in. oddziałami krajowymi firmy w Finlandii i Danii, a także jako Dyrektor Zarządzający w Sphairon GmbH. Przez ostatnie cztery lata pełnił funkcję Wiceprezydenta ds. Operacyjnych Zyxel Communications w Europie.

Jannik Haargaard będzie ściśle współpracował z zespołem liderów na całym świecie, aby wypracować jasną wizję dla europejskiego oddziału Zyxel Communications w 2017 roku. Mamy nadzieję, że działania te przyniosą wymierne efekty. – informuje Gordon Yang, Prezydent Zyxel Communications. – Jannik jest doświadczonym liderem. Jego doskonałe wyczucie specyfiki rynku europejskiego pozwoli na dalszy rozwój firmy, który obserwujemy od ostatnich pięciu lat – dodaje Yang. 

Dotychczasowy Prezydent, Lee Marsden, kierował europejskim oddziałem Zyxel w okresie przejściowym. Podwoił jej przychody z 80 mln euro w 2012 roku do 150 mln euro w roku 2016.

  W oparciu o wysoką wydajność firmy, zespół Zyxel Communications będzie realizować kolejne cele. Razem z partnerami biznesowymi będzie kontynuować rozwój w segmentach SMB i SP. Rozumiemy potrzeby naszych klientów i wykorzystamy rozwój technologiczny do rozwoju naszej firmy – zapowiada Jannik Haargaard, nowy Prezydent Zyxel Europe.

 

Zyxel Communications

Zyxel Communications już od prawie 30 lat łączy ludzi koncentrując się na innowacyjności i na klientach. Nasze możliwości adaptacji oraz innowacyjne technologie sieciowe czynią nas liderami komunikacji dla firm telekomunikacyjnych, dostawców usług, firm i użytkowników domowych.

  • 1500+ współpracowników na całym świecie
  • 100 milionów urządzeń łączących na globalną skalę
  • Ponad 700,000 firm pracujących lepiej, dzięki produktom marki Zyxel
  • Obecność na 150 światowych rynkach

Obecnie, Zyxel Communications tworząc sieci przyszłości, uwalnia potencjał i spełnia wymagania nowoczesnych miejsc pracy – wspierając ludzi w biurze, codziennym życiu i w czasie wolnym.

ZYXEL – twój sieciowy sojusznik

Dołącz do nas na Facebooku!

drukuj