Komunikat prasowy

Klient

Kontakt

Zyxel poszerza ofertę Nebula i oferuje większą elastyczność migracji sieci do chmury dla rynku SMB

Zyxel Communications prezentuje kolejne sieciowe rozwiązania chmury Nebula. Najnowsza oferta obejmuje ograniczoną licencję dożywotnią, forum oferujące wsparcie techniczne oraz nowe modele i nowoczesne funkcje. Dostawcy usług oraz klienci biznesowi na wszystkich poziomach, będą w stanie znaleźć najlepsze dla siebie rozwiązanie sieciowe w chmurze, które zwiększy ich skuteczność i wydajność w zarządzaniu wieloma sieciami. Zyxel Nebula.pngZyxel Nebula jest siecią bazującą w 100% na technologii chmury i umożliwia centralne oraz zdalne zarządzanie wszystkimi przewodowymi, bezprzewodowymi i zabezpieczającymi urządzeniami Nebula z opcją ich automatycznego wykrywania z poziomu jednego panelu sterowania - Nebula Control Center (NCC). 

Twój partner w budowaniu biznesu – elastyczny model licencji

W przypadku większości rozwiązań, które są aktualnie dostępne na rynku, po wygaśnięciu licencji przestaje działać albo cała sieć albo usługa zarządzania w chmurze. Zyxel Nebula zapewnia dalszą pracę sieci oraz funkcjonowanie podstawowych usług, pomagając klientom biznesowym w odnowieniu licencji przy tymczasowych ograniczeniach budżetowych.

Poza istniejącym modelem licencji czasowych Zyxel Nebula oferuje również dodatkową elastyczność wraz z najnowszą ograniczoną licencją dożywotnią. Operatorzy MSP oraz firmy korzystając z licencji będą mogli cieszyć się długoterminowymi i bezproblemowymi usługami, które nie będą wymagały corocznego odnawiania. Nawet w przypadku zamiany zarejestrowanych urządzeń Nebula, usługa będzie funkcjonować bez dodatkowych kosztów redukując tym samym całkowity koszt posiadania TCO w przypadku długiej eksploatacji.

Forum Nebula – miejsce, w którym uzyskasz odpowiedź na zadane pytania

Nowo utworzone forum Nebula oferuje nie tylko dokumenty i informacje, ale można w nim również nawiązać kontakty z użytkownikami sieci Nebula oraz z jej ekspertami. Dzieląc się wiedzą oraz doświadczeniem użytkownicy będą mogli uzyskać odpowiedzi na zadane pytania oraz rozwiązywać problemy. Jest to również miejsce publikacji najnowszych pomysłów pochodzących bezpośrednio od twórców Nebula.

Kompleksowe portfolio umożliwiające realizację wielu różnych scenariuszy instalacji

Najnowsza gama przełączników bez PoE (NSW100-10, NSW100-28) oraz brama zabezpieczająca Nebula (NSG50) dołączą do rodziny Nebula, umożliwiając mniejszym firmom wygodną migrację sieci do chmury. Dla operatorów MSP, kompleksowe portfolio oznacza dodatkową elastyczność umożliwiającą wdrożenia dowolnych scenariuszów instalacji.

– Wraz z nową funkcjonalnością zaimplementowaną w rodzinie produktów Nebula, chcemy ułatwić realizację wyzwań, z którymi zmagają się firmy SMB oraz operatorzy MSP w zakresie zarządzania sieciami rozmieszczonymi na szerokim obszarze geograficznym – komentuje Aleksander Styś, Internal Account Manager z firmy Zyxel Communications – Zmieniamy zarządzanie sieciami na lepsze i oferujemy w pełni funkcjonalne rozwiązanie sieciowe w technologii chmury dla klientów, dla których rozwiązania tego typu były na poziomie przekraczającym ich budżet – dodaje.

W sprawie dostępności produktów oraz usług należy kontaktować się z lokalnymi przedstawicielami marki Zyxel. Więcej informacji znajduje się na stronie Zyxel.

Zyxel Communications

Zyxel Communications już od prawie 30 lat łączy ludzi koncentrując się na innowacyjności i na klientach. Nasze możliwości adaptacji oraz innowacyjne technologie sieciowe czynią nas liderami komunikacji dla firm telekomunikacyjnych, dostawców usług, firm i użytkowników domowych.

  • 1500+ współpracowników na całym świecie
  • 100 milionów urządzeń łączących na globalną skalę
  • Ponad 700,000 firm pracujących lepiej, dzięki produktom marki Zyxel
  • Obecność na 150 światowych rynkach

Obecnie Zyxel Communications tworząc sieci przyszłości, uwalnia potencjał i spełnia wymagania nowoczesnych miejsc pracy – wspierając ludzi w biurze, codziennym życiu i w czasie wolnym. ZYXEL – twój sieciowy sojusznik

drukuj